2017/06/27

WRACAM | MIX PHOTOS 2016/2017

Hejka!
Mam nadzieję, że jeszcze trochę pamiętacie o mnie, mimo że ostatni post był 15 października 2016 r. Wcześniej miałam dużo przerw znacznie krótszych, ale ta 8-miesięczna była mi bardzo potrzebna. Wydaję mi się, że nie miałam aż tak dużo rzeczy na głowie, jednak mimo wszystko nie starczało mi czasu na bloga i nie potrafiłam się zorganizować na tyle, żeby wszystko ze sobą pogodzić. 
Zaczęły się wakacje i uznałam, że nadszedł czas, abym trochę pokazała co u mnie się działo przez ostatnie pół roku oraz żebym ponownie wróciła z nowymi pomysłami, zdeterminowaniem i zmianą.
Na blogu będą się pojawiać głównie lookbooki, zdrowe pomysły na posiłki oraz tematy typowo modowe i sportowe. Stwierdziłam, że kierując się na blogu tylko tematyką, która mnie najbardziej interesuje, to uda mi się regularnie dodawać posty i nie będę tracić motywacji z powodu chociażby braku pomysłów na nie. 
Zaczynam mixem, żebyście zobaczyli co się u mnie działo przez ostatnie miesiące i przepraszam za tak długą nieobecność☻☻☻.
5 komentarzy:

 1. Ładne zdjęcia ☺️ Powodzenia w blogowaniu ;*
  WWW.RINROE.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny mix! <3
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w dalszym blogowaniu! :)

  xxPozdrawiam,

  http://xpatrycja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny mix :D
  Udanych wakacji :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń